PRP Plazma lifting

Omlazení krevní palzmou

 Plazmalifting  PRP  je jedinečnou terapií pro omlazení pokožky.  Využívá  metodu aplikace vlastní krevní plazmy, která je  obohacená o růstové faktory z krevních destiček. Jedinečný  omlazující koktejl  se vpravuje přímo do kůže, kde nastartuje regenerační procesy a zpomalí další procesy stárnutí pokožky.
Omlazení a regeneraci na buněčné úrovnI bez jakýchkoliv tělu cizích látek s 0% rizik a negativních reakcí.

Řešení:
odstranění vrásek
stimulace vlasových kořínků
odstranění kruhů pod očima
zlepšení struktury pleti
redukce a odstranění strií a jizev
odstranění stop po akné
omlazení
regenerace 

Průběh ošetření  
Ošetření vlastní krevní plazmu  trvá přibližně hodinu. Pro aplikaci se odebere pouhých 8 ml krve. Ve speciální centrifuze krev odstředí, a tím se získá PRP připravenou k aplikaci. Takovou plazmou dokáže ošetřit  také alopecie, tedy problém vypadávání vlasů.
Plošní aplikace je prováděna za použití speciálního počítačem řízeného přístroje Injector Matrixis, jehož hlavice vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku a prostřednictvím speciálního nástavce s pěti mikrojehličkami přenese správné množství aktivního materiálu do nastavené hloubky pokožky. Injektor Matrixis se zásadně liší technicky dokonalým a perfektně řiditelným systémem nejen  hloubky aplikace ale současně lze zvolit dávku aplikovanou každou z pěti jehliček na hlavici. Pokožka je tak ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše.  Před ošetřením lze aplikovat znecitlivující krém.

Opakování
Pro skvělé výsldky doporučené opakování  3 až 6x během půl roku v závislosti na věku a stavu pleti.
Výsledky
si všimnete jemnějších linek a redukce vrásek.
Dle studií a zaměření je efekt plazmaliftinfu hlubší. Hlavním cílem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže.
V ošetřených oblastech se plazma pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled.
Pacienti pozorují signifikantní zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do tří týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu 1 roku. Efekt trvá následně další 1 rok.

Po aplikaci
Jedná se o zákrok, u kterého dochází k poruše integrity kožního povrchu a možnosti snadného přenosu infekce do kůže. Proto je nutno dodržovat po ošetření zvýšenou hygienu.Po dobu tří dnů kdy je pleť nejnáchylnější, je důležité dbát na čistotu. Po ošetření doporučujeme chladit danou oblast a nepoužívat make-up.První týden omezit vliv extrémních teplot (sauna, kryokomora, vířivka, solárko apod.)  Cíleně se neopalovat. Nosit ochranný oděv ( klobouk, brýle). Používat UVB 50 faktor a pleť si ošetřovat hojivým antibakteriálním krémem.
Kontraindikace
Těhotenství, kojení akutní zánětlivá či infekční onemocnění v době výkonu akutní zánětlivé či infekční změny v lokalitě výkonu epilepsie, akutní solární dermatitida, pokožka narušená sluncem (spálená), autoimunitní onemocnění, nedostatečná srážlivost krve a užívání léků na tuto nedostatečnost, vysoký krevní tlak, cukrovka závislá na inzulínu, srdečně cévní onemocnění nebo nádorová onemocněním, věk pod 18 let v den výkonu, chemického peelingu či radiofrekvenčního ošetření v průběhu 14 dnů před ošetřením mezoterapií.

hyaluron lifting

Omlazení pleti aplikací kyseliny hyaluronové

Omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu, silná hloubková hydratace, zjemnění drobných vrásek, vypnutí jemných vrásek horního rtu a kol očí, vypnutí pokožky rukou a předloktí, vyhlazení povrchu rtů...

Průběh ošetření
Plošní aplikace je prováděna za použití speciálního počítačem řízeného přístroje Injector Matrixis, jehož hlavice vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku a prostřednictvím speciálního nástavce s pěti mikrojehličkami přenese správné množství aktivního materiálu do nastavené hloubky pokožky. Injektor Matrixis se zásadně liší technicky dokonalým a perfektně řiditelným systémem nejen hloubky aplikace (až do 5 mm), ale současně lze zvolit dávku aplikovanou každou z pěti jehliček na hlavici. Pokožka je tak ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Další výhodou je současné oddálení vpichu od cév pomocí podtlaku, čímž významně klesá počet modřinek. Při aplikaci se mohou objevit některé běžné reakce související obecně s injekcí jako zčervenání kůže, svědění, otok, drobné krevní podlitiny a mírná bolestivost v místě vpichu. Tyto reakce většinou do 3 dnů pominou. Před ošetřením lze na přání aplikovat znecitlivující krém. Aplikace přímo do vrásky injekční metodou se kyselina hyaluronová vpichuje přímo do vrásky.
Dávkování
doporučené opakování je po 14 dnech 1- 2x , jednou za měsíc, jednou za tři měsíce či jednou za půl roku.
Po aplikaci
Jedná se o zákrok, u kterého dochází k poruše integrity kožního povrchu a možnosti snadného přenosu infekce do kůže. Proto je nutno dodržovat po ošetření zvýšenou hygienu.Po dobu tří dnů kdy je pleť nejnáchylnější, je důležité dbát na čistotu. Po ošetření doporučujeme chladit danou oblast a nepoužívat make-up.První týden omezit vliv extrémních teplot (sauna, kryokomora, vířivka, solárko apod.) Pozor na domácí mazlíčky, nesmí vás olizovat, hrozí riziko infekce ( kočka, pes ...) Cíleně se neopalovat. Nosit ochranný oděv ( klobouk, brýle). Udržovat klidový a pitný režim, pití tekutin min. 2 l / za 24 hod.
Po dobu sedmi dní používat UVB 50 faktor a hojivý antibakteriální krém.

Kontraindikace
Těhotenství, kojení akutní zánětlivá či infekční onemocnění v době výkonu akutní zánětlivé či infekční změny v lokalitě výkonu epilepsie, akutní solární dermatitida, pokožka narušená sluncem (spálená), autoimunitní onemocnění, nedostatečná srážlivost krve a užívání léků na tuto nedostatečnost, vysoký krevní tlak, cukrovka závislá na inzulínu, srdečně cévní onemocnění nebo nádorová onemocněním, věk pod 18 let v den výkonu, předchozí aplikace laseru, chemického peelingu či radiofrekvenčního ošetření v průběhu 14 dnů před ošetřením mezoterapií.

Termage lifting

Omlazení pleti pomocí frakční radiofrekvence

Skvělé výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle, celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, ošetřují se téměř všechny partie na těle. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků. Ošetření na rozdíl od laseru je možno i v letním období.
Co dosáhneme
unikátní ošetření vrásek, strií a jizev
redukce i hlubokých vrásek
stažení pórů, redukce jizev po akné
zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku...

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí?
Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu. Metoda mikrojehličkové radiofrekvence je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. Jehličky pronikají těsně pod kůži (hloubka průniku se nastavuje individuálně dle zvolené oblasti a požadavků klienta). V případě vyšší citlivosti je možno je možnost využití speciálního neinvazivního nástavce, případně použít anestetickou mast. Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za cca 1 - 2 hodiny se zarudnutí obvykle vytrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření.
Zbavte se strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí
Donedávna se problém strií dal pouze mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence. Toto ošetření přináší opravdu úžasné a viditelné výsledky již po první proceduře. Mikrojehličková radiofrekvence se může použít na téměř všechny partie těla. Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit.
Kolik ošetření je potřeba?
Vzhledem k požadovanému efektu metody jsou doporučena v průměru 3 - 4 ošetření s odstupem 4 - 6 týdnů, dle intenzity zákroku a reakce pleti.
Jaký je výsledek ošetření?
Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že proces neokolagenogeneze (zlepšení povzbuzení kolagenu) a neoelastogeneze je dlouhodobý, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě po dobu následujících 3-5 měsíců.
Dobrých výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné - již po prvním ošetření dochází k jejich ablaci a po druhém a třetím jejich redukci.

Výsledný efekt vydrží obvykle až 2 roky.

mezoterapie

Mezoterapie mikrojehličkovým přístrojem Dermapen

Mezoterapie mikrojehličkami je revoluční alternativou dermarolerového ošetření, mikrojehličková terapie ke stimulaci tvorby kolagenu s možností výběru různých typů ošetření.
Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky a séra zejména pro
Vypadávání vlasů
Zlepšení elasticity pokožky díky remodelaci kolagenu a elastinu
Omlazení a barevné sjednocení pleti, korekce vrásek a drobných rýh a jizviček
Regeneraci pokožky, zmírnění pigmentací a hyperpigmentací
Řešení problémů s akné
Stažení pórů
Vyhlazení strií
Pigmentové skvrny

Postup výkonu
Mikrojehličkové pero pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže - 0,25 až 2,5 mm. v rychlosti až 10 tisíc vybrací za minutu. Ošetření e minimálně bolestivé, na rozdíl od jiných metod jehličkování.Derma Pen vypadá jako pero, na jehož konci jsou jemné jehly. Délka pronikající jehly může být použita individuálně pro každého zákazníka nebo zákaznici v závislosti na daném ošetření. Ošetření se provádí elektrickým derma perem, které využívá speciální sterilní jednorázový nástavec s 12 nebo 36 mikrojehlami, který proniká vertikálně do pokožky a vytváří v pleti tisíce mikrovpichů, které jsou jakýmisi mikrokanálky jimiž se do pleti dostanou výživné látky proti stárnutí nebo přímo kyselina hyaluronová. Mikrojehličky pronikají kolmo a velmi rychle, téměř bezbolestně do pokožky.
Příprava pleti
Pleť očisíme. odstraníme make up, všem doporučujeme návštěvu kliniky nenalíčená. Poté ošetřovanou oblast vydezinfikujeme a naneseme vybrané aktivné sérum z bohaté nabídky derma řady Worlddermic. Tato séra se posléze pomocí rychle kmitajících jehliček až neskutečných 10 tisíc kmitočtů za minutu zapracují do pokožky. Během procedury necítíte bolest, jen jemný tlak nebo velmi slabé štípání.
Po ošetření mikrojehličkami
Pokožka není po mikrojehličkování poničena, naopak je posilována a stává se pružnější, ale vypadá jako po slunění (spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v přůběhu 24 - 72 hodin. Doporučujeme používat ochraný faktor SPF 50 pod dobu 3 dnů a panthenol hydratační emulzi (pokud možno vzít sebou již na ošetření). Pro minimální dobu hojení doporučujeme aplikaci Panthenolu v případě pnutí pokožky, třeba i každých 10 minut. Důležité je, aby pleť byla neustále hydratovaná. Doporučujeme používat séra, která korespondují s ošetřením (například sérum s kyselinou hyaluronovou, sérum s kolagenem, vitamínové sérum atd.). Po dobu 14 dní po zákroku není možno se slunit na sluníčku a ani v soláriu, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Nejméně 3 dny po ošetření nenavštěvujte saunu, intenzivně nesportujte, vyhýbejte se prašnému prostření. Make up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky - nejdříve po 72 hodinách po zákroku. Pokud použijete make-up předčasně mohlo by se zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by take dojítke vzniku zánětlivého procesu. Běžný režim péče o pleť doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované partie asi za 5 -7 dní po mikrojehličkování.
Výhody mikrojehličkování
Vpichy nepoškozují epidermis jako jiné jehličkové metody
Kůže se rychle hojí, trauma je minimální
Rychlé vpichy minimalizují bolest Variabilní nastavení hloubky variabilní nastavení otáček
Díky nastavitelné hloubce vpichu lze DermaPenem ošetřit celou plochu obličeje, ale i tělo,jizvy, strie na těle

Celkově regeneruje pokožku po opalování, únavě a stresu
Ošetření vlasové pokožky - prokrvuje a vyživuje vlasové folikuly a podporuje růst vlasů
Zlepšuje pružnost pokožky dodává pleti potřebnou hydrataci
Snížení hloubky hlubších vrásek
Zmírnění jizev - zlepšuje vzhled pokožky po akné, planých neštovicích, úrazech i plastických operacích
Zmírnění nadměrné pigmentace a pigmentových skvrn
Ošetření je rychlé s minimální dobou rekonvalescence
Jednorázové jehlové nástavce zabraňují přenosu infekce
Terapie vhodná pro všechny druhy pokožy
Ošetření vhodné pro jakýkoliv věk

Mikrojehličková aplikace
využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata, které zanechají vpichy jehličkami. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.Při ošetření se do kůže vpravují séra a další látky - kyselina hyaluronová, krevní plazma, vitaminy. Do kůže se jich tímto způsobem dostane až o 80% více než pouhým nanesením na její povrch.
Doporučená ošetření
Rejuvenace ( ošetření pokožky) 4 - 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1x za 3 - 4 týdny
Strie: +/- 10 ošetření 1x za 4 - 6 týdnů
Výsledky ošetření již po prvním ošetření. Dlouhotrvající efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Lipolýza

Injekční lipolýza tukových buněk - remodelace postavy

Hydrogenovaný lecitin - fosfatidylcholin je přirozený fosfolipid v buňkách. Jeho dodáním se rozštěpí tukové buňky. L-Karnitin podporuje spalování tuků. Deanol bitartrato napomáhá metabolismu svalů ke spálení této uvolněné energie.
Při lipolýze se jemně rozštěpí a rozruší tuková buňka. Organismus tyto buňky postupně vyloučí z těla. Je to velmi šetrný a pohodlný způsob standardně bez komplikací. Cévním a lymfatickým systémem je uvolněný tuk odveden do jater a vyloučen z těla ven. Dojde k redukci objemů partií těla.
Odstranění celulitidy dosáhneme ovlivněním metabolismu kůže. Odbourají se zapouzdřená ložiska celulitidy, ve kterých se usazují metabolity. Tento systém je lipolýzou rozložen a vyloučen z těla.
K udržení účinku je nutné zlepšit životosprávu, zvýšit pitný a pohybový režim. Je třeba provést 6-15 aplikací každých 7-10 dní.

Aplikace
obličej a tváře
krk a podbradek (dvojitá brada)
části břicha a boky
ruce a ramena
lýtka a kolena

Výsledek lipolýzy je trvalý. Postupně se zlepšuje do 4-6 týdnů od aplikace. Tuková buňka se nejen vyprázdní, ale i přestane existovat a nová buňka se už místo ní nikdy nevytvoří. K odbourávání tuku dochází postupně. Pro optimální výsledek je třeba zákrok zopakovat 2 - 4x v rozmezí 6 - 8 týdnů.
Výsledky jsou velice pozitivní, například po jednom ošetření nastává úbytek obvodu pasu 1-2,5cm. Po 5ti ambulantních zákrocích zmenšení obvodu pasu až 9cm. Klinické výsledky prokázaly u pacientů průměrné zmenšení obvodu břicha 4,5cm, nebo 2,5cm obvodu stehen a zmenšení obvodu paží v průměru o 2,1 ± 0,7 cm.

Po aplikaci
V prvních hodinách až dnech můžete cítit svědění. Ošetřené plochy bývají oteklé a zarudlé. První den po aplikaci doporučujeme opakovaně chladit místa vpichů. Vyskytují se také drobné modřiny, citlivost na dotek, bolestivost v místě aplikace a zvýšená teplota v ošetřované oblasti. Tyto příznaky obvykle rychle ustupují a do tří dnů by měly zcela ustoupit. Po ošetření není nutné nosit elastické bandáže, kůže se stahuje postupně, tak jak přirozeným procesem ubývá tukové tkáně. Podstoupení injekční lipolýzy nevyžaduje setrvání v pracovní neschopnosti. Přibližně týden je třeba vyhýbat se přímému slunci, soláriu a sauně, stejně jako vynechat návštěvu lázní.
Může se objevit alergická reakce na podávané látky. Ne příliš časté hyperpigmentace ustupují většinou v průběhu 2-4 měsíců. Zcela ojediněle se vyskytnou pocity na zvracení nebo průjem a může dojít k tvorbě tuhých uzlíků v ošetřené lokalitě. V takovém případě je třeba kontaktovat ošetřujícího lékaře, který možné komplikace řeší.
Doporučujeme vypít nejméně 2 litry vody, aktivní pohyb díky zvýšené činnosti se z těla lépe vylučují toxiny a lymfa, tak pracuje rychleji díky čemuž se účinky dostaví rychleji, užívat dostatek vitamínů, minerálů a antioxidantů.
Doporučujeme nosit volné oblečení a aplikovaná místa nedráždit např. škrábáním nebo mačkáním.

Kontraindikace
Léky na ředění krve, je třeba konzultovat se svým lékařem před zákrokem. Léky na ředění krve je třeba minimálně na 1 týden před zákrokem vysadit. Nepožívat v posledních 24 h alkohol a silnou černou kávu nebo čaj. V rámci přípravy na zákrok je doporučeno pít hodně tekutin, především nesycené vody. Lipolýzu nelze provádět během těhotenství ani kojení, při diabetes mellitus, autoimunitním či cévním onemocnění, onemocnění jater, ledvin, akutní infekci, alergii na sóju a u osob do 15 let věku.

lipolýza ultrazvukem

Zeštíhlení postavy pomocí ultrazvukového přístroje Liposonix

Neinvazivní liposukční technologie přístrojem Liposonix je vhodná k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad.
Tento moderní přístroj slouží pro redukci podkožního tuku bez nutnosti chirurgického zásahu. Technologie přístroje je založena na hloubkovém působení mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku, který prochází tkání až do tukové vrstvy bez jakéhokoliv poškození okolí. Trvale narušuje podkožní tuk, který je pak pomocí přirozených metabolických procesů v těle vstřebán. Efekt je tak trvalý, bez jo-jo efektu! Během cca. hodinového sezení (dle rozsahu ošetření) Liposonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků. Studie ukázaly úbytek minimálně 3,5 cm v pase, což odpovídá skoro dvěma konfekčním velikostem. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.
V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit až 3 tělesné partie. První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Případné další ošetření stejné partie (oblasti) je možné až za 3 měsíce.
Výsledky jsou trvalé bez JO-JO efektu. Liposonix je alternativou chirurgické liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok. Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a Liposonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků.

Během ošetření
Zdravotní sestra zvolí vhodný nástavec a označí ošetřovanou oblast. Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků také lifting kůže v ošetřované oblasti.
Jak dlouho trvá ošetření?
Ošetření trvá 1-2 hodiny počtu ošetřovaných oblastí.
Po ošetření
Během příštích 8 až 12 týdnů vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.
Po ošetření nejsou zapotřebí žádná opatření, a po dobu 6ti týdnů lehce zvýšená tělesná aktivita. Doporučuje se zdravý a aktivní životní styl.
Zeštíhlení a zároveň vypnutá kůže
Kromě efektu zeštíhlení jistě oceníte i okamžité vypnutí kůže v ošetřované oblasti, k němuž dochází právě zásluhou ultrazvuku. Ultrazvukové vlnění totiž stejně jako laser při laserových liposukcích dovede zasáhnout pouze tukové buňky, aniž by tím došlo k poškození okolních tkání či cév. Díky této schopnosti ultrazvuku se po zákroku setkáte jen s minimem modřin, otoků a výrazně se zkracuje i celková doba zotavení.

Ošetřované plochy (partie) a počty potřebných shotů
Břicho - tuková řasa menší až střední: 6 shotů
Břicho - tuková řasa velmi velká: 12 shotů
Tukové polštářky na bocích nad linií pasu kalhot: 6 shotů
Boky komplet: 8 shotů
Podbřišek: 4 shoty
Paže: 6 shotů
Oblast nad koleny: 3 shoty
Tukové oblasti na zádech s povolenou kůží - oblast podprsenky: 6 shotů
Tukové polštáře v oblasti zadečku - hýždě: 8 shot
Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa menší až střední: 6 shotů
Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 8 shotů
Vnější strana obou stehen - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 8 shotů
Podbradek - tuková řasa menší až střední: 2 shoty
Podbradek - tuková řasa větší (nejbežnější případ): 3 shoty

Výhody
Neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy)
Nulová rekonvalescence
Časová nenáročnost
Komplexní ošetření: redukce tuků a celulitidyPodpora lymfatického systému.
Zlepšení vlastností pokožky, bez jo-jo efektu.
Cílené, velmi účinné a bezpečné ošetření a odstranění tuku bez chirurgického zákroku!

Kontraindikace
těhotenství, epilepsie, nádorové onemocnění, kovové části v těle, akutní zánět a infekce, vázná cukrovka, kardiostimulátor, onemocnění ledvin z důvodu zatížení lymfatického systémuejnovější

liposukce laserem

Zeštíhlení postavy  laserem

Odstraňování tuku a modelace postavy, odstranění nežádoucích tukových polštářků a tvarobání postavy za použití nízkoúrovňového tzv. studeného laseru LipoMEGA 4D se čtyřmi vlnovými délkami.
4 vlnové délky laserů současně na každém padu a při jednom ošetření zefektivňují, ošetření a umocňují výsledky. LipoMEGA 4D využívá účinku nízko-úrovňového laseru, nazývaného také studený laser. V klinických studiích bylo prokázáno, že nízko-úrovňový laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou emulgovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk (triglyceridy a mastné kyseliny) pak prochází přes obal tukové buňky do intersticiální vrstvy ( tzv. mezibuněčného prostoru). Z tohoto prostoru pak tuk odchází do lymfatického systému, odkud je poté vyloučen z těla. Biochemický efekt nízko-úrovňového laseru emulguje tuk uvnitř buněk, účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce a utváří v ní průchodové póry. Póry buňku nepoškozují, slouží k odvodu tukových složek z buňky. Utváření průchodových pórů je výsledkem série druhotných reakcí, jež mají svůj původ v mitochondriích.
635nm - snížení tuku, zvýšení buněčné energie, pomáhá dodávat tělu energi a podporuje látkovou výměnu
660nm - stimulace lymfatického toku a snížení celulitidy
780nm - pozitivně působí na kostní nemoci (artróza, artritida, je reparační buňky a mikrocirkulaci)
980nm - vlastnosti shodné s 660nm, ještě efektivněji snížuje obsah tuku a napíná pokožku.

Kontraindikace
těhotenství a kojení,kožní léze, nádorová onemocnění, dlouhodobá léčba kortikoidy, oslabený imunitní systém léky či AIDS, onemocnění jater a ledvin, kovové implantáty v ošetřované oblasti,dermální výplně obsahující matakrylát, porucha integrity kůže ošetřované lokality, těžká cévní, jaterní či metabolické onemocnění, menstruace,záněty či infekční onemocnění v místě aplikace, epilepsie, cukrovka, trombóza, hemofilie, tromboflebitida,užívání léků proti krevní srážlivosti nebo poruchy srážení krve